Kettler
Kettler

KETTLER to niemiecka marka założona w 1946 roku, jako pierwsza w Niemczech skonstruowała i rozpoczeła produkcję mebli campingowych, pojazdów dziecięcych (nazywanych w Niemczech, od nazwy własnej produktu - Kettcarami). Kettler jako pierwszy na świecie skonstruował stoły do tenisa z płytą aluminiową oraz rowery z kompletnymi ramami aluminiowymi.

Jakość, a tym samym bezpieczeństwo i długowieczność produktów jest dla projektantów KETTLER'a istotnym aspektem rozwoju produktu. Bez wyjątku wszystkie produkty KETTLER są testowane przez akredytowane instytuty badawcze pod kątem właściwości technicznych, materiałów i obróbki!

Dropshipping

Realizujemy wysyłkę zamówień bezpośrednio do Klienta końcowego.

Integarcja

Zapewniamy pełną integrację za pomocą plików XML, dzięki którym dodasz produkty do Swojego sklepu oraz zaktualizujesz dostępności i ceny.

Targi KIDS' TIME Kielce.

W dniach 21-23.02.2024 zapraszamy na nasze stoisko w hali E stoisko E-22.

Nasze Marki

Dołącz do nas

 

Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy i sprzedażą naszych produktów, zarejestruj się do naszej platformy hurtowej wypełniając krótki formularz rejestracyjny.

ENVO
ul. Bruszewska 26
03-046 Warszawa

T: +48 22 674 01 58
T: +48 600 313 760

M: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.